exact replica rolex also has good workmanship as well as the methods. https://replicawatch.io/ rolex circumstance created by hand-made yourself. luxury and fashion come with https://www.replicapam.ru/ gently. https://www.vape-shops.com reddit has accomplished the level of the masterpiece. miami-heat.ru matter completed by hand-made on your own. absolute hand and wrist in making is actually a leading benefit from luxury hublot.to watches. the best https://www.mexicojersey.ru/ in the world themed using the long 28th century american extensive railway platform within your community hall about the ribs dome. cheap darkweb.to under $52 glorious, handy, high quality.

Poděkování městu Jablonec nad Nisou za dotaci na podporu sportovní činnosti

vloženo: 12.11.2023
kategorie: Oddíl

Statutární město Jablonec nad Nisou finančně podporuje sportovní činnost spolku Jizerský drak z.s.

Jizerský drak z.s., děkuje za dotaci na podporu sportovní činnosti v roce 2023.

 S podporou města Jablonec nad Nisou

 

Poděkování Městu

vloženo: 26.11.2022
kategorie: Oddíl

Děkujeme městu Jablonec nad Nisou za sponzorské dary k přispění na energie v současné energetické krizi a na opravy a údržbu objektu tělocvičny spolku, která umožňuje jeho členům jak rekreační sportovní vyžití, tak silovou a kondiční přípravu na závodní činnost.

 

Celý článek

Jizerský drak 2019 - Výsledky

vloženo: 17.06.2019
kategorie: Oddíl

Děkujeme všem posádkám, které se zúčastnili námi pořádaného závodu Jizerský drak 2019 - Memoriál Jaroslava Poslta za skvělou atmosféru, předvedené výkony a budeme se na Vás těšit i na někerém z dalších závodů, které pro Vás připravujeme.

Výsledky

Putovní pohár Jardy Poslta
1. Magna Team
2. Lišky pouště
3. Sklepníci
Ženy
1. Divoké kočky
2. Pink Dragons
3. Zumbateam Cvikov
4. Wild Cats
 
MIX1
1. Magna Team
2. Hamrští draci
3. Green Dragons
4. VINOLOK
5. Aichi a DB Schenker
MIX2
1. Lišky pouště
2. Zatažené ručky
3. ATREÁCI
4. ABBnormální posádka
5. Monroe Šok
MIX3
1. Sklepníci
2. Piráti z Benteleru
3. Tenneco
4. TITÁNI
5. Antolin team


Fotogalerie

https://www.zonerama.com/martin-vrba/Album/5385016

Dračí POP-el odstartoval letošní sezónu

vloženo: 07.04.2019
kategorie: Oddíl

Každoročně první závod sezóny Dračí POP-el se jede v Praze na loděnici kanoistického oddílu KVS Praha, který za pár dnů oslaví 95 let svého působení.

Počasí se letos opravdu vydařilo a za slunečného počasí s teplotami kolem 20°C jsme vyjeli na 1 850m dlouhou trať závodu.
Nejprve se jel závod na menších lodích pro 10 pádlařů, kde se postupně vystřídala mužská část našeho oddílu v kategorii OPEN a hned po nich i naše děvčata v kategorii WOMEN. Po 2h pauzičce, jsme pak společně usedli do klasické "dvacítkové" dračí lodě a vyrazili na závěrečnou jízdu, která se nám velmi povedla. Dařilo se nám držet krok s favorizovaným Traburkem, kterému jsme sedli na vlnu a cestou došlo i na vzájemně "šermové" souboje pádly. V obrátce jsme se ještě stačili statečně pobít pádly s posádkou Mondi Štetí, kterou jsme skoro potopili a pak již z vesela pluli po proudu Vltavy do cíle.

A jak to dopadlo v cíli? V kategorii MIX20 jsme obsadili 9.místo ze 17. posádek. Kluci na desítkové lodi 14. místo z 19. posádek a Jizerské dračice si odváží 11. místo ze 14. ženských týmů.

 

Benefiční závod Tatarkův podzim - poděkování a výsledky

vloženo: 01.11.2018
kategorie: Oddíl

V sobotu 27.10.2018 uspořádal náš oddíl na jablonecké přehradě benefiční závod dračích lodí, Tatarkův podzim, jehož výtěžek byl věnován rodině našeho zesnulého kamaráda Michala Tatarky, který byl jedním z nás.

Všem velice děkujeme za účast na této akci, při níž se podařilo vybrat pro rodinu Michala Tatarky Tatarkoviče více jak 170 000 Kč.

Velice děkujeme účastnícím se týmů, jednotlivcům a firmám za finanční podporu. Též děkujeme nadaci PRECIOSA, která dodala nádherné brože a draky jako ceny pro vítězné posádky, vinařství Trávník za tekuté ceny, České asociaci dračích lodí za bezplatné zapůjčení lodí na tento závod, pivovaru Volt za poskytnutí zázemí a statutárnímu městu Jablonec nad Nisou za poskytnutou finanční podporu na uspořádání akce.

Výsledky, fotografie a poděkování najdete uvnitř článku.

                

Celý článek

Olšovec Open Jedovnice

vloženo: 18.07.2018
kategorie: Oddíl

Celý článek

Výsledky IX.ročníku závodů dračích lodí - memoriál Jaroslava Poslta

vloženo: 10.06.2018
kategorie: Oddíl


DĚKUJEME VŠEM POSÁDKÁM ZA ÚČAST 

 

Celý článek

Memorial Jaroslava Poslta 2018

vloženo: 09.06.2018
kategorie: Oddíl

Pink Dragons

Celý článek

Halový pohár dračích lodí Praha

vloženo: 06.02.2018
kategorie: Oddíl

 

                                                        

Celý článek

Jsme mistři republiky dračích saní

vloženo: 06.04.2016
kategorie: Oddíl

Koncem ledna jsme se zúčastnili Mistrovství republiky v dračích saních ve Žďáře nad Sázavou. Nezaváhali jsme ani v jedné rozjížďce a zaslouženě jsme získali titul Mistra republiky. Mělo to pár dalších výhod:

- vyzkoušeli jsme si zas něco nového

- i v zimě jsme si šňupli trochu závodního adrenalinu

- náš trenér Tomik se stal mediální hvězdou a jeho hláška o důležitosti tricepsů nás teď často pronásleduje (viz http://jihlava.idnes.cz/setkani-dracich-sani-zdar-nad-sazavou-dwe-/jihlava-zpravy.aspx?c=A160123_113442_jihlava-zpravy_mav).

Netradiční trénink Jizerského draka

vloženo: 14.01.2013
kategorie: Oddíl

Kdo se vydal o minulém víkendu (12.1.2013) na procházku kolem jablonecké přehrady, mohl zde zcela netradičně vidět místo bruslařů, kluky a holky z týmu Jizerský drak, jak po jablonecké přehradě prohání svou 13m dlouhou dračí loď. Jizerský drak využil posledního dne kdy hladinu jablonecké přehrady zcela nesevřeli ledové kry a v rámci zimní přípravy na nadcházející sezónu jsme vyrazil brázdit vody jablonecké přehrady na první letošní trénink na vodě. Neodradilo nás ani chladné počasí, ani vydatné sněžení a po necelé hodině kterou jsme strávili na vodě, nás nepřecházel úsměv a radost z tohoto dračího sportu.

Nepříjemné byly pouze kapky vody na pádlech, které se postupně měnily v led, jinak si to všichni náramně užili a již se těšíme na další trénink, jen co to počasí umožní.

Do té doby nás můžete vídat každou neděli od 15h v prostorách pod Slunečními lázněmi, kam se chodíme pravidelně otužovat i za účastí jabloneckých občanů, kteří se k nám nepravidelně přidávají a jsou zde všichni vítáni.

Celý článek

 

 

NAŠI SPONZOŘI