Výsledky předchozích ročníků námi pořádaných závodů

 

Memoriál Jaroslava Poslta - 5. ročník (13. 9. 2014)

Kategorie OPEN - 200 m

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  

Jizerský drak - 5. ročník (14. 6. 2014)

Kategorie OPEN - 200 m

  1. Barbars Jablonec
  2. Green Dragons
  3. Táhla Netáhla
  4. Sklepníci
  5. DRAGONS CZ
  6. RRRrrr!!!

Kategorie FIRMY - 200 m

  1. Zatažený Ručky
  2. Piráti z BENTELERU
  3. Tenneco
  4. GASSO TEAM
  5. Monroe Šok
  6. OXXO

Přetlačovaná

  1. Táhla Netáhla
  2. GASSO TEAM
  3. Piráti z BENTELERU
  4. Zatažený Ručky

Memoriál Jaroslava Poslta - 4. ročník (14. 9. 2013)

Kategorie FUN MIX - 200 m

  1. Piráti z Benteleru
  2. Green Dragons
  3. Drakundy

Kategorie FUN OPEN - 200 m

  1. Heřmanické potápky
  2. DENSO Boat Team

Kategorie SMALL10 - 200 m

  1. Silový trojboj Jablonec
  2. Čurlaci
  3. Stará garda
  4. Legie Chlumeckých veteránů
  5. ARaymond
  6. Dračí rodinka

Kategorie FUN - 1 000 m

  1. Piráti z Benteleru
  2. Green Dragons
  3. Heřmanické potápky
  4. DENSO Boat Team
  5. Drakundy

Kategorie SMALL10 - 1 000 m

  1. Silový trojboj Jablonec
  2. Stará garda
  3. Čurlaci

Kompletní výsledky

Fotografie ze závodu     Foto z Naše Jablonecko

 



Jizerský drak - 4. ročník (15. 6. 2013)

Kategorie FUN MIX - 200 m

  1. GASSO
  2. Zatažený Ručky
  3. RRRrrrr!!!
  4. TáhlaNetáhla
  5. Drakundy

Kategorie FUN OPEN - 200 m

  1. Judo klub jablonec
  2. Barbars Jablonec
  3. Čurlaci
  4. Green Dragons

Kategorie FIRMY - 200 m

  1. Laird
  2. MONROE ŠOK!
  3. OXXO Boys
  4. LIGUM - Kokosy na lihu

Kategorie SPORT - 200 m

  1. Pražský klub dračích lodí
  2. Dragons CZ
  3. Titans Liberec
  4. Dragon Board Velké Dářko

Závod na 850 m

  1. Čurlaci
  2. Pražský klub dračích lodí
  3. Green Dragons
  4. GASSO
  5. Zatažený Ručky
  6. Dragons CZ
  7. OXXO / TáhlaNetáhla
  8. Drakundy
  9. Barbars Jablonec

Kompletní výsledky

Fotografie ze závodu      Fotografie 2     Fotogalerie 3


Memoriál Jaroslava Poslta - 3. ročník (29. 9. 2012)

Kategorie FUN MIX - 200 m

  1. Vodoměrky
  2. Táhla Netáhla
  3. Fyštyng koráb
  4. Společenstvo vlnitého plechu

Kategorie FUN OPEN - 200 m

  1. Piráti z Benteleru
  2. Čurlaci
  3. Barbars Riders
  4. OXXO Boys

Kategorie SPORT - 200 m

  1. RK Dragons Jablonec - Stará garada
  2. KVS Oldies
  3. Jizerský drak

Závod na 1 000 m

  1. RK Dragons Jablonec - Stará garda
  2. KVS Oldies
  3. Piráti z Benteleru
  4. Jizerský drak
  5. Vodoměrky
  6. Čurlaci
  7. Barbars Riders - OXXO Boys
  8. Táhla Netáhla
  9. Fyštyng koráb
  10. Společenstvo vlnitého plechu

Fotografie ze závodu     Fotogalerie 2     Video (Naše Jablonecko)




Jizerský drak - 3. ročník (23. 6. 2012)

Kategorie FIRMY - 200 m

  1. GASSO TEAM
  2. OXXO Boys
  3. Monroe Šok!
  4. Laird

Kategorie MIX - 200 m

  1. Táhla Netáhla
  2. Zatažená ručka
  3. Men in Black
  4. I To Kok

Kategorie OPEN - 200 m

  1. Barbars Riders
  2. Čurlaci
  3. Titans Liberec
  4. Green Dragons

Závod na 800 m

  1. GASSO TEAM
  2. Barbars Riders
  3. Čurlaci
  4. Táhla Netáhla
  5. Zatažená ručka
  6. Men in Black
  7. Monroe Šok!
  8. Green Dragons
  9. I To Kok

Fotografie ze závodu




Memoriál Jaroslava Poslta - 2. ročník (3. 9. 2011)

Kategorie FUN - 200 m

  1. Judo klub Jablonec
  2. Barbars Riders
  3. Táhla Netáhla
  4. Sportbar LAS VEGAS
  5. Čurlaci
  6. Laird

Kategorie SPORT - 200 m

  1. Dým Tým Nymburk
  2. Jizerský drak
  3. Stará garda

Fotografie ze závodu




Jizerský drak - 2. ročník (18. 6. 2011)

Závod na 200 m

  1. Sportbar LAS VEGAS
  2. Judo klub Jablonec
  3. Seveřani
  4. GASSO
  5. Od Řeháčků
  6. Frajeři liboví
  7. Touche
  8. Monroe Šok!
  9. ELMARCO
  10. Team Fantozzi
  11. AKT Jablonec

Fotografie ze závodu




Memoriál Jaroslava Poslta - 1. ročník (11. 9. 2010)

Závod na 200 m

  1. RK Dragons Jablonec
  2. Stará garda
  3. Jizerský drak
  4. Monroe Šok!
  5. Sluneční lázně
  6. Tajfun

Fotografie ze závodu 1
Fotografie ze závodu 2




Jizerský drak - 1. ročník (19. 6. 2010)

Závod na 200 m

  1. Jizerský drak
  2. ELMARCO
  3. Stará garda
  4. Monroe Czechia
  5. AKT Čechy
  6. Galvanoplast Fischer

Fotografie ze závodu

 

Generální partner

Pivovar Svijany

 

Generální partner pro závodní činnost

 

Partneři